ГоловнаПідбір і первірка автомобіля

Підбір авто

Покупка авто може стати справжнім головним болем за такого різноманіття марок, моделей та конфігурацій. До того ж потрібно врахувати думку експертів з безпеки та відгуки власників таких самих машин. Тому якщо ви не розумієтеся на авто краще довірити процес автопідбору фахівцям Kubai Car.

Изображение - 301

Що включає послуга автопідбору машин

 1. Пошук найкращої пропозиції під ваш бюджет та побажання.
  Вибір автомобіля за параметрами – шукаємо ТЗ по всій Україні та надаємо вам кілька найбільш відповідних пропозицій або запропонуємо гідну альтернативу. Якщо особливих переваг за моделлю і маркою немає, то порадимо яку машину обрати – маємо великий досвід експлуатації різних авто та на 100% знаємо як вони себе покажуть на дорозі.

 2. Експертна перевірка.
  Послуга автопідбору включає виїзну діагностику – фахівці Kubai Car виїдуть та перевірять технічний стан машини в будь-якій точці по Україні. Відвеземо машину на СТО, виявимо приховані дефекти, якщо вони є. Автомобіль обов'язково буде перевірено за базами МВС, на наявність кредитних зобов'язань, арештів та інших подібних проблем.

 3. Торг із продавцем.
  По своєму досвіду можемо сказати, що власники часто йдуть на знижку, вона якраз перекриє вартість автопідбору. Вміло проведемо переговори з продавцем, щоб ви змогли заощадити, а ми – отримати ще одного задоволеного клієнта.

 4. Супровід угоди.
  Наші експерти будуть поруч на кожному етапі оформлення ТЗ, включаючи візит до МРЕВ. Також є дистанційна покупка та пригон автомобіля.

Изображение - 304

З чим можна зіткнутися під час самостійного підбору авто

Самостійний вибір автомобіля – досить складне завдання. Майже завжди власник намагається приховати якісь дефекти кузова, проблеми з технічним станом, участь машини у ДТП, а іноді навіть "скручує" пробіг. Деякі машини зовні виглядають чудово, але за фактом виявляється що вони відновлені після тотальної ДТП, а замість подушок безпеки встановлені обманки. У такому разі керувати автомобілем ще й небезпечно.

Автопідбір під ключ – ціна послуги

Вартість автопідбору буде різною залежно від ціни автомобіля. Чим дорожча машина, тим вона зазвичай технологічніша, а значить потрібно перевірити набагато більше характеристик і електроніки. За свої гроші ви отримаєте:

 • пошук кращої пропозиції на ринку;
 • фото та відео звіти по машині;
 • 24/7 консультації з експертом;
 • діагностику на СТО;
 • рекомендації щодо подальшого обслуговування та підбору запчастин;
 • повний супровід угоди;
 • перевірку транспортних засобів по усіх базах.

Ціна автопідбору під ключ у 96% випадків повністю окупається знижкою, яку ми виторгуємо у продавця. Термін пошуку авто за параметрами в середньому до 2 тижнів.

Изображение - 302

Наші гарантії

Перед початком пошуку авто за характеристиками ми укладаємо договір, де прописані всі умови роботи та терміни. Працюємо за передоплатою, залишок суми можна буде внести перед угодою. Якщо авто не знайдено у визначені терміни, то повністю повернемо суму завдатку. Підходимо з усією відповідальністю до перевірки кожного автомобіля та надамо всі документи про свою діяльність, щоб ви були впевнені у безпеці оплати. Гарантуємо юридичну чистоту та чесний вибір автомобіля.

Чому варто вибрати автопідбір від Kubai Car

З нами покупка нової машини безпечна та вигідна, а авто повністю відповідатиме вашим очікуванням. Працюємо у цій сфері з 2008 року та можемо сміливо стверджувати, що знаємо все про автомобілі. З радістю допоможемо у підборі та перевірці авто, до того ж подбаємо про знижку для наших клієнтів від продавця.

З нами ви:

 • заощаджуйте час;
 • забезпечуєте прозорість угоди;
 • убезпечте себе від покупки битої, проблемної та технічно недосконалої машини;
 • отримуєте автопідбір з доставкою.

Телефонуйте нам і станьте власником нового авто вже за кілька тижнів! 

 
Залишіть свої дані
Щоб ми могли зв'язатися з Вами і уточнити всі деталі
Надіслати
Massenger
Whatsapp
Viber
Telegram
Kyivstar097 617 02 02
Lifecell093 617 02 02
Vodafone099 617 02 02
Обратный звонокВам перезвонят
Email письмо