ГоловнаОбмін авто

Обмін автомобілів

Переважна більшість автовласників продають свою машину з однією метою – поміняти її на нову. Тому ми пропонуємо найвигідніший і найшвидший спосіб покупки нової машини – обмін авто на авто.

Обмін авто - avtovikup.kh.ua

Що таке обмін автомобіля

Заміна автомобіля на новий – це найпоширеніший метод купівлі машини. Суть процедури проста – ви продаєте нам свій старий автомобіль, і ця сума частково перекриває вартість нової машини. Принцип такий же, як у послуги Trade in (Трейд-ін) від автодилерів, але у нас вона набагато вигідніша і діє майже для будь-яких вживаних машин.

Трейд-ін підпадає під норми законодавства, умови цієї програми прописуються у договорі купівлі-продажу. Це безпечно та швидко – за кілька годин можна одночасно продати та купити нову машину.

Що вигідніше – самостійний продаж/купівля чи автообмін?

Безперечно, можна самостійно продати свій автомобіль, і вже маючи на руках гроші почати пошуки нового. Багато автовласників саме так і міняють машини, але при цьому обов'язково стикаються з низкою труднощів:

 • Необхідність витрат на рекламу та діагностику машини.
 • Пошук покупців – якщо транспортний засіб старий, непопулярної моделі або після ДТП, то потрібно буде чекати доки з'явиться покупець.
 • Заниження ціни – потенційні покупці торгуватимуться за кожен дрібний дефект, намагатимуться знизити ціну до мінімуму. Якщо ви не розумієтесь на ціноутворенні на авторинку, то ризикуєте продати машину набагато дешевше за її вартість.
 • Великі часові витрати – потрібно буде виділяти час на зустрічі з потенційними покупцями, процедуру перереєстрації авто, відповіді на дзвінки по оголошенням, поїздки на СТО. І ще раз пройти через це вже при покупці нової машини.

Обмін авто на нове - avtovikup.kh.ua

Переваги обміну машини в Kubai Car

 • Зручність та економія часу.
  Ми проконсультуємо з підбору авто – вам не потрібно буде самостійно досліджувати ринок та вникати у тонкощі технічних характеристик. Надаєте ключові вимоги та отримуєте список відповідних машин з наявності або під замовлення.

 • Чесна оцінка вартості.
  Не занижуватимемо ціну, оскільки знаємо як потім вигідно перепродати вашу стару машину. Ми зацікавлені щоб ви зверталися до Kubai Car знову, і рекомендували нас своїм знайомим.

 • Безпека угоди.
  Всі наші авто проходять ретельну перевірку на заборону продажу, причетність до кримінального провадження та інші фактори ризику. Угода абсолютно легальна та безпечна.

 • Великий вибір автомобілів.
  У Kubai Car можна підібрати вживані авто на обмін різних марок, моделей, року випуску та з невеликим пробігом.

Які документи потрібні для обміну авто

Потрібен паспорт та ідентифікаційний код, техпаспорт на ваше старе авто. При перереєстрації машини у МРЕВ будуть перевірені достовірність VIN-коду, чи не викрадена машина, чи є на ній арешт або кредитна застава.

Вигідний обмін авто - avtovikup.kh.ua

Як відбувається обмін машини в компанії Kubai Car

 1. Консультація.
  Зв'яжіться з нами за телефоном, у месенджерах або через форму зворотного зв'язку на сайті. Ми зробимо попередню оцінку машини, запропонуємо варіанти для обміну та детальніше розповімо про нюанси процедури.

 2. Оцінка вашого авто.
  Фахівець Kubai Car приїде для точної оцінки вартості автомобіля. Виїжджаємо по Харкову та області, прямо до місця стоянки машини, проводимо діагностику, оцінюємо зовнішній вигляд та комплектацію.

 3. Вибір нового автомобіля.
  Ви можете вибрати новий автомобіль з представленого асортименту в Kubai Car. У нас є різні варіанти, у тому числі останніх років випуску та з мінімальним пробігом.

 4. Оформлення угоди.
  Оформимо купівлю-продаж відповідно до законодавства, беремо на себе витрати з оформлення угоди.

Чому варто звернутися до Kubai Car для обміну машини

У нас найвигідніші умови обміну авто, до того ж можете розраховувати на професіоналізм співробітників. У штаті лише кваліфіковані фахівці, які об'єктивно оцінять вартість та допоможуть з підбором нової машини. Працюємо з 2008 року та цінуємо кожного свого клієнта – нам можна довіряти.

Зателефонуйте і зробіть перший крок до нового авто вже сьогодні!

 
Залишіть свої дані
Щоб ми могли зв'язатися з Вами і уточнити всі деталі
Надіслати
Massenger
Whatsapp
Viber
Telegram
Kyivstar097 617 02 02
Lifecell093 617 02 02
Vodafone099 617 02 02
Обратный звонокВам перезвонят
Email письмо